32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Aktualności

04.11.2023
FOTO - LINK

     Kacper Sztuka nie zwalnia tempa i stawia kolejny krok w stronę F1. Nastolatek niedawno wygrał włoską Formułę 4 i w zeszłym tygodniu przebywał na oficjalnych testach Formuły 3. Największym problemem mogą okazać się jednak nie wyniki sportowe, a pieniądze, które musi pozyskać od sponsorów. Czy nowej nadziei polskiego motosportu uda się dopiąć budżet na przyszły sezon i czy stanie się godnym następcą Roberta Kubicy?

30.10.2023

FOT. (Charles Coates/Charles Coates / LAT Images)

Weekend w Meksyku od zawsze miał niesamowitą atmosferę, jednak od momentu pojawienia się w stawce Sergio Pereza ten tor dosłownie odlatuje. Jest on najwyżej położonym torem w całym kalendarzu Formuły 1 (2285m.n.p.m), a to sprawia, że to miejsce jest jeszcze bardziej niezwykłe. Weekend ten dostarczył nam wiele emocji, zacznijmy więc od piątku czyli początku zmagań na torze i dwóch sesji treningowym.

28.10.2023

Walka skazanej prawomocnym wyrokiem alkoholiczki i nastolatki o wątpliwej moralności- czyli Goha kontra Nikita- wyżyny żenady i niesmaku. O tym, że Internet to chore miejsce, a granice dobrego smaku zostały dawno przekroczone nie trzeba przypominać. O ile słynna „Pandora Gate” stanowiła tego bolesne przypomnienie, tak Clout MMA (organizacja zajmująca się walkami) to już hardkorowe zderzenie z rzeczywistością- w polskim intrenecie nic się nie zmieni, dopóki pieniądze płyną wartkim strumieniem.

10.10.2023

 

Widzowie nastawieni na artystyczne doznania będą zachwyceni z każdej minuty seansu.Jednak cudowny klimat, muzyka oraz zdjęcia sprawią, że z kina zadowoleni wyjdą nawet sceptycy tej nielekkiej lektury. Film „Chłopi” powstały na podstawie powieści Władysława Reymonta to prawdziwa sztuka na wielkim ekranie.
plakat filmu

02.10.2023
© AFP

W niedzielę odbył się mecz Igrzysk Azjatyckich, w którym reprezentantki Japonii zmierzyły się z zawodniczkami z Afganistanu. Część mediów rozpisuje się o wyniku. Afganki przegrały bowiem wszystkie trzy sety, odpowiednio: 2:25; 0:25; 5;25. Jest to jednak jeden z nielicznych przypadków, gdzie wynik powinien zejść na dalszy plan.  
02.10.2023
Niezrównany detektyw Hercules Poirot powraca, by rozwiązać pozornie nierozwiązywalną zagadkę. Tym razem stawia jednak czoła czemuś dużo większemu, bo istnieje prawdopodobieństwo, że w morderstwie słynnej medium- Pani Reynolds (Michelle Yeoh) palce maczały siły nadprzyrodzone…
30.09.2023
30 września na klubowej sali sportowej Częstochowianki przy ulicy Rejtana 7C odbył się ogólnopolski turniej piłki siatkowej kobiet o puchar prezydenta miasta Częstochowa. Na miejscu pojawił się nasz reporter i zrelacjonował to wydarzenie. Zapraszamy do odsłuchu:
30.09.2023
Dzisiaj rozpoczął się ogólnopolski turniej piłki siatkowej kobiet o puchar prezydenta miasta Częstochowa. To prawdopodobnie ostatnia szansa na dobicie formy przed sezonem 2023/24. 
22.09.2023
FOT.  fb.com/ksczestochowianka , 21 września 2023

Już w ten weekend odbędzie się IV memoriał im. Lecha Kaczyńskiego. Na hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza zmierzą się ze sobą cztery zespoły z krajowego podwórka.
21.09.2023
Wczoraj rozpoczął się V memoriał im. Janusza Sikorskiego. W turnieju mierzą się ze sobą cztery drużyny:  Exact Systems Hemarpol Częstochowa, PGE GiEK Skra Bełchatów, Barkom Każany Lwów oraz VK Ostrava. Pierwszy dzień zmagań na hali przy ulicy żużlowej w Częstochowie za nami. 
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość