Pomóż jeżom w ciężkich chwilach. Sprawdź, co możesz zrobić!

Jeże to urocze zwierzątka, które potrzebują Twojej pomocy! Te drobne pożyteczne stworzonka przebiegając przez ulicę nie uciekają przed samochodami, tylko czekają, mając nadzieję, że zagrożenie minie - tak się niestety nie dzieje. Kolejnym zagrożeniem dla jeży są gryzące je psy oraz rozrastające się w ich brzuszkach pasożyty. Razem pomóżmy przetrwać trudny okres tym sympatycznym zwierzątkom!

Trzy tygodniowa zbiórka!

Przez 3 tygodnie: 10.11.2021 - 03.12.2021 członkowie NZS organizują zbiórkę w biurze NZSu Uniwersytetu Śląskiego

Członkowie NZS dla jeży zbierają:

• Karmę dla kotów Animonda
  • Ręczniki papierowe
  • Małe kocyki polarowe (dla chorych jeżyków, które nie mogą jeszcze spać na sianku)
  • Niskie miseczki (żeby jeżyki dosięgły je swoimi pyszczkami)

Można też przekazać pieniądze na kupno potrzebnych rzeczy. Na miejscu będzie dostępna skarbonka. Pieniądze można też przelać na konto bankowe o numerze: 87194010763100169200000000 (Credit Agricole Bank Polska S.A.) - wpisując w tytule przelewu: “Na Jeże”.

Kiedy można to zrobić?:

We wtorki od 13:15 do 15:15

W czwartki od 12 do 13:30

W piątki od 10:30 do 11:30

Gdzie można przynieść rzeczy?

Biuro NZS, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, Bankowa 14, pokój 335

– Po zakończeniu akcji przekażemy zebrane rzeczy Śląskiej Fundacji “Życie dla Jeży”. Razem nieśmy pomoc jeżom! – informują przedstawiciele NZS

Rekrutacja do NZS

Dodatkowo możesz zapisać się do NZS. Niezależne Zrzeszenie Studentów jest organizacją studencką z 40-letnią historią działającą w duchu patriotycznym (przyp. red. tutaj rozumiane jako umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka, a przynajmniej mamy taką nadzieję). Tworzą ją młodzi ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni i niezaspokojonej ciekawości świata. Dzięki swoim działaniom NZS wspiera kulturalny, naukowy i społeczny rozwój studentów, a gdy jest to potrzebne, również walczy o ich prawa.

Studiujesz już od jakiegoś czasu i chcesz brać aktywny udział w życiu uczelnianym i spróbować swoich sił w projektach? W takim razie NZS rzuca Ci wyzwanie W naszej organizacji spotkasz mnóstwo inspirujących osób, poszerzysz swoje horyzonty, podszlifujesz umiejętności miękkie i poznasz sposób działania organizacji studenckich!

Jak dołączyć do NZS-u na Uniwersytecie Śląskim?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Będzie dostępny od 12 do 26 listopada

Porozmawiaj z NZSiakami na Twojej uczelni! (To bardzo ważny element, bo przede wszystkim nawiązujemy tutaj długie przyjaźnie!).

Poczekaj na wiadomość, który oficjalnie powita Cię w NZS UŚ!

Nawiązuj przyjaźnie, ciesz się studenckim życiem, angażuj się w lokalne i ogólnopolskie projekty razem z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów!