32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Myslovitz z przytupem - 30-lecie istnienia z wyjątkowym koncertem w Mysłowicach i premierą nowej płyty.

Zespół Myslovitz wystąpi w Mysłowicach z okazji 30-lecia na scenie i powstania nowego albumu. Koncert odbędzie się 4 marca w Mysłowickim Ośrodku Kultury o godzinie 17:30 oraz 20:30. Podczas nadchodzącego koncertu fani przywitają nowego członka zespołu - Mateusza Parzymięso.


Zespół Myslovitz, jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiej muzyki alternatywnej, obchodzi 30-lecie założenia formacji. Zespół po raz pierwszy zaprezentuje nową płytę w rodzinnych Mysłowicach. Wyjątkowy koncert odbędzie się 4 marca na scenie Mysłowieckiego Ośrodka Kultury o godzinie 17:30 oraz 20:30. To nie tylko świetna okazja do świętowania jubileuszu, ale także promocja nowej płyty. Wraz z jubileuszem zespołu Myslovitz dołączył nowy członek grupy - Mateusz Parzymięso. Artystę mieliśmy już okazję usłyszeć na trzech singlach zapowiadających płytę: „Miłość”, „19” i „Pakman” oraz na tytułowym utworze “Wszystkie narkotyki świata”. Muzyk o wszechstronnych talentach gra na basie oraz gitarze, a zespół Myslovitz zasilił jako wokalista, co pozwoliło na wzbogacenie brzmienia zespołu.


„Wszystkie narkotyki świata” to zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść. Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach… o wszystkim, co rządzi współczesnym światem” - tak pisze zespół o nowej płycie.


Koncert nie bez powodu będzie miał miejsce w Mysłowicach. To miasto szczególnie ważne dla zespołu, ponieważ to tutaj wszystko się zaczęło. Wystąpienie w Mysłowicach będzie okazją do prezentacji nowych utworów zespołu, ale także sentymentalną podróżą w czasie, gdy grupa dopiero rozpoczynała swoją karierę.


Zespół od ponad trzech dekad kształtuje polską scenę muzyczną i wciąż zachwyca fanów swoją twórczością. Już na pierwszym koncercie Myslovitz zrobiło się głośno o zespole i ich niekonwencjonalnym stylu. W trakcie 30 lat działalności, formacja zdobyła liczne nagrody, w tym m.in. Fryderyki, a ich piosenki, takie jak "My", "Chłopcy" czy "Długość dźwięku samotności" stały się kultowe dla fanów muzyki alternatywnej. Koncert w Mysłowicach będzie okazją do przypomnienia największych hitów zespołu, ale też prezentacji nowych utworów zespołu, w tym z najnowszej płyty.


Polski zespół rockowy powstał w 1992 roku z inicjatywy Artura Rojka i początkowo działał pod nazwą The Freshman. W 1995 roku zespół wydał debiutancki album "Myslovitz", który okazał się wielkim sukcesem, zdobywając popularność wśród fanów muzyki alternatywnej. W ciągu kolejnych lat zespół wydał wiele płyt, które cieszyły się uznaniem krytyków i fanów. Dziś zespół Myslovitz to jedna z najważniejszych formacji polskiej sceny alternatywnej, która wciąż przyciąga słuchaczy swoją twórczością, a ich utwory stały się już klasyką polskiej muzyki.


Koncert Myslovitz w Mysłowicach będzie wydarzeniem, które nie tylko umili wieczór fanom muzyki alternatywnej, ale też będzie okazją do spotkania artystów i uczczenia wyjątkowego jubileuszu zespołu.


Bilety na wydarzenia można kupić za pośrednictwem strony eBilet:


Na stronie :https://sklep.ebilet.pl/271060402572361734


KupBilecik: https://kbq.pl/91518


GoingApp: https://goingapp.pl/.../myslovitz-30-lecie.../marzec-2023.
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość