Rób z nami radio - rekrutacja do Egidy!

Masz pasję, o której możesz mówić godzinami? Potrafisz skomentować zarówno twórczość Niemena, jak i zachowanie Kingi Rusin? Wpadnij do nas 13 marca i spróbuj swoich sił w rekrutacji do naszej redakcji!

Rekrutacja do Egidy wyjątkowa okazja, aby dołączyć do naszej grupy, podzielić się swoją pasją, zdobyć warsztat reporterski oraz postawić pierwsze kroki w medialnej karierze. Kogo szukamy? Ludzi z charyzmą, otwartych i chętnych do działania. Nie musisz mieć doświadczenia, my je dajemy!

Jeśli mikrofon Ci nie straszny, rozpoznajesz piosenki po jednej nutce, social media nie są Ci obce lub chcesz się szkolić w zakresie realizacji dźwięku - przyjdź i stań się częścią najstarszej w Polsce studenckiej rozgłośni radiowej! Możliwe, że masz też znajomego, który swoim towarzystwem nie daje Ci spokoju i wolałbyś, żeby znalazł sobie zajęcie? Daj mu znać o rekrutacji do Egidy!

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów, ze wszystkich uczelni.

➡Dom Studenta nr 1, ul. Studencka 15, Katowice-Ligota

➡ 13 marca 2020 roku,  9:00 - 16:00

➡ Prowadzimy nabór do wszystkich redakcji - newsroomu, prezenterskiej, kultury i sportowej,  - dla każdego coś się znajdzie!

Jak do nas trafić? Najprościej złapać autobus nr 12 z katowickiego dworca w kierunku "Ligota Akademiki" i dojechać do końcowej pętli - nie sposób przegapić!
Masz wątpliwości co do dojazdu, nie możesz odwiedzić nas w tym dniu, albo chcesz dowiedzieć się więcej o radiu? Nie wahaj się pisać do nas w prywatnej wiadomości na facebooku.