32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Złoto dla rozważnych(?)

Autorem relacji jest Jakub Buksiński

Niemałą niespodziankę sprawili wczoraj kibicom hokeiści tyskiego GKSu wygrywając na wyjeździe z Cracovią aż 4 do 0. Przez niektórych spisywani już na straty po niedzielnej porażce u siebie, wyciągnęli wnioski wyrównując tym samym rywalizację w finale play-off 2:2.


Na lodzie widać było zdecydowaną poprawę: pewniejsza gra w obronie, dokładniejsze podania, zdecydowana gra na bandach i skuteczne wykorzystywanie gry w przewadze, to wszystko elementy, które zawiodły podczas meczu w Tychach,


Strzelecka niemoc, zmarnowane stuprocentowe okazje Damiana Kapicy,czy Kamila Kalinowskiego, ale też dobra postawa bramkarza tyskiej drużyny - Johna Murraya i tym samym to pierwsze w tej fazie rozgrywek spotkanie, w którym Pasom nie udało się zdobyć ani jednego gola.


Bramki dla GKSu strzelali Aleksiej Jefimienko, Michael Cichy, Filip Komorski oraz Radosław Galant. Rywalizacja przenosi się ponownie na Śląsk, oba zespoły od mistrzostwa dzielą dwie wygrane.


Zapraszamy do posłuchania pomeczowej rozmowy z tyskim bramkarzem, któremu udało zachować się w tym spotkaniu czyste konto.


 
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość