32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Relacja

Relacje z wydarzeń w których uczestniczyliśmy
06.12.2019
Rozmowa Przemka Kowala i Julii Gembczyk z Szymonem Plutą. Szymon to wolontariusz śląskiego oddziału Społecznej Inicjatywy Narkopolityki, stowarzyszenia, które zajmuje się redukcją szkód i edukacją związaną z uzależnieniami od narkotyków i ich dekryminalizacją.
Życzymy BEZPIECZNEJ zabawy podczas odsłuchu!
25.11.2019
Relacja Karoliny Brody z koncertu Dillon odbywającego się podczas XXVIII festiwalu Ars Cameralis
23.11.2019

Dnia 20 listopada Antoni Sowiński uczestniczył w wydarzeniu „Kontent – Krzyk z Krakowa” w Miejscowniku. Tyglu kulturalnym, gdzie można było posłuchać debaty i późniejszej rozmowy z przedstawicielami kwartalnika „Kontent”, który zorientowany jest głównie na krakowskie życie literackie. Jako goście festiwalu Ars Cameralis mieli okazję opowiedzieć o swoich działaniach w dawnej stolicy Polski.

22.11.2019

Koncert, który odbył się w ramach tegorocznego festiwalu Ars Cameralis, potwierdza, że Amerykanka zasłużenie trafiła do panteonu najciekawszych współczesnych wokalistek.

Relację przygotował Stanisław Bryś

21.11.2019
Relacja z Ars Cameralis, Uszy duszy 4 - duetu: Karolina Broda i Laura Janoszek
15.04.2019
A wy jakie ćwiczenia wykonujecie aby polepszyć swoją dykcję? Ponieważ takie, i inne zadania pojawiły się na warsztatach z emisji głosu, które odbyły się w zeszły czwartek (11.04) w Cinibie (Bibliotece Uniwersytetu Śląskiego). Spotkanie odbyło się z inicjatywy Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy “Mosty”, a gościem specjalnym był Piotr Gajos, artysta chóru Filharmonii Śląskiej.
01.02.2018
Dzięki uprzejmości MoreMusicAgency zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w imprezie pod szyldem berlińskiego techno w Międzynarodowym Centrum Kongresowym - Elektroklubie IV. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia!
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość