32 358-66-12
Egida
Zobacz ramówkę

14.09.2021
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości o rozmowie z reżyserem Krzysztofem Zanussim dostępnej na stronie Uniwersytetu Śląskiego, muralu upamiętniającym charyzmatycznego muzyka oraz kinie samochodowym w Tychach. Wiadomości zebrał i przedstawił Jarek Piersiak.
09.09.2021
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości mogliście usłyszeć o powrocie studentów na uniwersytet, sukcesach sportowca naszej uczelni oraz o tragicznych wydarzeniach z rejonu. Nie słuchaliście? Pora to nadrobić. Zapraszamy do odsłuchu.

Wiadomości poprowadzili Agnieszka Rusek oraz Aleksander Wyspiański.
29.08.2021
Wydawcy z całego kraju. Nowości. Turnieje. Sesje RPG. Promocje i wyprzedaże.
Ponad 600 gier w wypożyczalni i setki kolejnych do nabycia – już wkrótce odbędą się tegoroczne Planszówki w Spodku
- największy na południu Polski festiwal gier planszowych. I jeden z nielicznych w tym roku.
27.06.2021
Zapraszamy do wysłuchania świeżutkiego, ostatniego i wakacyjnego Setu DJ-skiego w tym sezonie!
Exploration Of Space with Filip Filipski tylko w Radiu Egida! Tylko u nas na antenie!

24.06.2021
W dzisiejszym wydaniu Wiadomości Radia Egida będzie mowa o Konkursie Wyróżnień JM Rektora UŚ, kolejnej edycji charytatywnego rajdu "Złombol", który wyruszy z Katowic, odwiedzinach pary prezydenckiej na koncercie w Koszęcinie oraz o sądowym finale "skoku stulecia" z lipca 2015.

Wiadomości zebrał i zrealizował Aleksander Wyspiański.

23.06.2021
W dzisiejszym głównym wydaniu Wiadomości Radia Egida między innymi o nowym wariancie koronawirusa i kwarantannie dla powracających z Wielkiej Brytani oraz o tragicznym finale poszukiwań siedemdziesięciolatka w Katowicach. Wiadomości przygotował i przedstawił Radosław Pędziwiatr. Zapraszamy serdecznie do odsłuchu!
21.06.2021
W dzisiejszym głownym wydaniu wiadomości Radia Egida o pytonie królewskim pomykającym przez Sosnowiec, systemie rowerów miejskich, który ma wystartować w Częstochowie oraz rozbiórce budowlanej ruiny, straszącej od kilku dekad w centrum Tychów. Wiadomości zebrał i przedstawił Jarek Piersiak.
19.06.2021
Zapraszamy do wysłuchania świeżutkiego Exploration Of Space with Filip Filipski tylko w Radiu Egida!

17.06.2021

Po małej przerwie wiadomości znów zebrał i przedstawił Marcin Kaźnica. Dziś dowiemy się między innymi o nowym ekologicznym tytule jaki otrzymały Katowice, poniekąd związanąm z tym inwazją na miasto i o powrocie koncertów i połączeń do Frankfurtu po przerwie związanej z pandemią. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu.

16.06.2021
Radio Egida znalazło jeden sposób, dzięki któremu nie stracisz kontaktu ze światem - konkurencja ich nienawidzi! W dzisiejszym głównym wydaniu Wiadomości Radia Egida mowa jest między innymi o szczycie Biden - Putin, nowych mailach Ministra Dworczyka oraz aferze rewitalizacyjnej w Bytomiu - nie możesz tego przegapić!

Wiadomości zebrał i przedstawił Bruno Widawski
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego