32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Aktualności

16.01.2020
Podczas dzisiejszych wiadomości Zuzanna Sułkowska przeprowadziła nas przez pełne spektrum tematów! W taki sposób dowiedzieliśmy się  o istnieniu nowej wersji "Balladyny", fascynującym festiwalu z kuchnią roślinną w tle oraz nowej wystawie w Muzeum Śląskim, która zainteresować może szczególnie fanów fotografii. 
15.01.2020
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości między innymi o uniwersytecie grającym z WOŚPem, trzęsieniu ziemii jakie mieli (nie)przyjemność przeżyć mieszkańcy Śląska oraz Zagłebia czy bożym ciele nominowanym do oscarowego ciała. Szymon Kastelik przygotował również coś dla fanów sportu. 
Wiadomości przedstawił Jarek Piersiak.
14.01.2020
W dzisiejszym głównym wydaniu było nietypowo, bowiem wiadomości przedstawiła aż dwójka naszych redaktorów! Duet w składzie: Wojciech Wróbel i Julia Gembczyk bardzo optymistycznie przedstawili nam podejście mieszkańców Katowic do środowiska oraz powiedzieli gdzie można zarówno zaczerpnąć wiedzy, jak i się dobrze bawić. Anna Wichrowska zadbała też o fanów sportu. 
08.01.2020
W dzisiejszym wydaniu wiadomości między innymi o Śląskim Festiwalu Nauki w Katowicach, nominowanym redaktorze radia Egida, walce o lepszą kondycje powietrza na Śląsku i na świecie, oraz monumentalnym kłębku nici w Muzeum Śląskim. Wiadomości zebrał i przedstawił debiutujący Wojciech Wróbel.
20.12.2019
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości między innymi o geście Tauron Dystrybucja, podwyżce akcyzy oraz wycieku danych na pewnym bardzo popularnym portalu społecznościowym.
Wiadomości zebrał i przedstawił Jarek Piersiak. 
18.12.2019
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości między innymi o nowym muralu zdobiącym katowickie bloki, uruchomieniu linii kolejowej Zakopane-Katowice,przekręcie w Parku Śląskim, nowych inwestycjach w Bytomiu.Informacje przedstawił Przemysław Kowal.
17.12.2019
Julia Gembczyk weszła na wyżyny informacji niczym Jerzy Kukuczka za czasów swojej świetności! W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości Radia Egida mówiła między innymi właśnie o tym słynnym himalaiście oraz SZOKującej imprezie, nudnej codzienności i coachingu prosto z wygodnej kanapy. Mamy też coś dla fanów sportu!
13.12.2019
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości między innymi o absolwentce z pasją, mokrym powitaniu noblistki czy pomocy irańskiemu kierowcy, która przeszła najśmielsze oczekiwania.
Wiadomości zebrał i przedstawił Jarek Piersiak.
11.12.2019
Big Up ekipa! Wjeżdża wczorajszy podcast. Pewnie jesteście w takim szoku, jak Bonus BGC po wejściu Najmana w jego nogi. Naszym gościem był Tymoteusz. Główny filar składu „YE BRA”. Rozmawialiśmy głównie o inspiracjach, planach na przyszłość czy kondycji nowej szkoły. Poruszyliśmy temat warsztatów rapowych O.S.T.R-a i wyśmialiśmy „chillwagonowe” gadżety. Mimo wyrwanych słuchawek i padniętych serwerów, postawiliśmy radio do pionu, a dzisiejszy dzień postprodukcji udowodnił tylko, że nie ma tego złego co się nie wytnie! Enjoy.


10.12.2019
Dzisiejsze wiadomości przede wszystkim roztaczają świąteczny klimat wokół Uniwersytetu Śląskiego, opowiadają o bardzo gniewnych ludziach, którzy już za chwilę pojawią się w Gliwicach, a także o nowym budynku w Katowicach - co to będzie? Wysłuchajcie i sami się dowiedzcie! Jest też oczywiście coś dla wszystkich fanów sportu. Te informacje przedstawiła dzisiaj Zuzanna Sułkowska. 
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość